Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Зміна статусу Маріупольської первинної профспілкової організації

Зміна статусу Маріупольської первинної профспілкової організації

27-12-2020, 07:38
Автор: Admin
Просмотров: 349
Комментариев: 0
Версия для печати
Зміна статусу Маріупольської первинної профспілкової організації

УВАГА!


У зв'язку з рішенням членів Маріупольської первинної профспілкової організації про вихід з неіснуючій Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність" ( не відповідність згідно ЗУ " Про профспілки, їх права та гарантії діяльності" та ст. 133 Конституції України ) була створена Маріупольська первинна профспілкова організація "Солідарність". У зв'язку з чим просимо всіх членів , які були в Маріупольської первинної профспілкової організації № 141-2 ВП " Народна солідарність" звернутися до офісу по пр.Миру б.1, к. 318 , але попередньо зв'язатися по телефонам 0982102918 або 0686994242.

Зараз вас будуть обдзвонювати або надсилати смс- повідомлення виключені з профспілки за порушення Статуту Кольцов О. та Ткачов О., які не мають права використовувати ваші особисті данні без вашого дозволу і за це будуть відповідати по закону. Ваші згоди знаходяться в профкомі у законно -обраної голови МППО № 141-2 ВП " Народна солідарність" та засновника Прідущенко В.В., яку зараз незаконно в порушення Статуту та ЗУ " Про профспілки , їх права та гарантії діяльності ", використовуючи свої зв'язки в Міністерстві юстиції виключив з профспілки Кляшторний О. На разі триває судова справа та відкрито кримінальне провадження. Він обов'язково буде відповідати перед вами та перед законом за свої протизаконні дії. Сподіваємося що закон таки існує в Україні і він буде покараний. На разі зараз на підприємствах Маріуполя буде діяти дві профспілки до вирішення справ в судах. Але щоб Кляшторний О. не використовував ваші гроші на погашення своїх заборгованостей, про які є судові рішення на OpenDate просимо терміново перейти в новостворену Маріупольську первинну профспілкову організацію "Солідарність".

Профком МППО № 141-2 ВП " Народна солідарність", профком МППО "Солідарність"все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.