Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Що потрібно для вступу в МППО "Солідарність"

Що потрібно для вступу в МППО "Солідарність"

28-07-2020, 09:27
Автор: Admin
Просмотров: 8 252
Комментариев: 0
Версия для печати
Перш ніж вступати до нашої профспілки рекомендуємо ознайомитися з Статутом, який потрібно виконувати.
Після ознайомлення зі Статутом та вашої згоди на вступ можна переходити до ознайомлення з документами, які необхідні для вступу.
Всі документи необхідно роздрукувати у двох примірниках, які потрібно заповнити та зареєструвати в канцелярії підприємства.
Перша заява на вступ до нашої профспілки. ЇЇ потрібно заповнити та принести в офіс з іншими заявами.
Друга заява про вихід зі старої профспілки, в якої ви є. Вихід зі старої профспілки рекомендуємо для того, щоб ми змогли вас захистити від незаконного звільнення. Інша профспілка зможе надати згоду на ваше звільнення. Цю заяву потрібно надрукувати у двох примірниках та подати до вашої старої профспілки до канцелярії. На другому екземплярі той , хто приймає заяву повинен поставити дату, свій підпис та прізвище або штамп з датою отримання. Другий екземпляр залишається в старої профспілці,
Третя заява-повідомлення на ім'я директора підприємства. В якої ви повідомляєте про вступ до нашої профспілки та про те, що з моменту вступу ваші права буде захищати наша профспілка( саме з метою захисту прав й була створена наша профспілка).Цю заяву потрібно надрукувати у двох примірниках та подати до канцелярії підприємства або до секретаря директора. На другому екземплярі той , хто приймає заяву повинен поставити дату, свій підпис та прізвище або штамп з датою отримання. Другий екземпляр ви залишаєте в канцелярії.
Четверта заява на перерахування профспілкових внесків. Цю заяву потрібно також надрукувати у двох примірниках та подати до канцелярії підприємства або до секретаря директора. На другому екземплярі той , хто приймає заяву повинен поставити дату, свій підпис та прізвище або штамп з датою отримання. Другий екземпляр ви залишаєте в канцелярії.
Для отримання бланків просимо звертатися по телефонам профспілки. Після реєстрації заяв(крім заяви на вступ) необхідно всі три заяви з відміткою про отримання принести до нашого офісу разом з заявою про вступ за адресою: пр.Миру 1 офіс 318. У зв'язку з пандемією просимо попередньо домовлятися по телефону 0982102918.все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.