Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Кривда та правда про небезпеку на підприємствах Ахметова

Кривда та правда про небезпеку на підприємствах Ахметова

13-03-2018, 02:52
Автор: Admin
Просмотров: 33 368
Комментариев: 0
Версия для печати
Кривда та правда про небезпеку на підприємствах Ахметова

Небезпека здоров'ю та життю працівників на підприємствах Ахметова існує. Стан обладнання та самих приміщень на металургійних комбінатах в жахливому стані. А так звана оптимізація призвела до того, що люди, які працюють на підприємствах Ахметова почали калічитися та нариватися на небезпеку.
Що відбувається в цехах комбінату "Азовсталь" неохоче розповідають працівники. Але розказують, що обладнання : крани, машини МБЛЗ, коксові батареї і т.п. в такому жахливому стані, що скоро виробляти метал буде неможливим. Гроші Ахметова, як і всюди у нас в країні, розкрадаються керівним персоналом. Навіть служба так званої безпеки не цурається красти та обдурювати власника. Гроші використовуються на шалені премії в розмірі 100 тисяч гривень керівникам цехів, але обладнання не ремонтується в повному обсязі. Ахметов не зацікавлений вкладати кошти в виробництво та проводити модернізацію. За красивими словами та фасадом оптимізації відбувається жахіття. Люди повинні працювати за двох або трьох і виконувати роботу , яка не передбачена посадовими інструкціями. Роботодавець намагається наслідки своєї злодійкуватості перекласти на плечі робітників, позбавляючи їх не тільки гідного рівня життя, а й насамперед здоров'я , а іноді й самого життя як такого. І який би нещасний випадок не трапився на підприємстві- завжди в цьому винен буде сам робітник-така є політика на підприємствах Ахметова. Робітник винен в тому , що не було поручнів, та людина впала. Винен, що з старої стіни впала цегла на ногу та прибило її, винен в тому що відірвало пальці. А ось керівництво не винне ні в чому. Їх жінки є власниками фірм, які виконують майже всі підрядні роботи на підприємстві. Вже не кажучи про закупівлю матеріалів та запчастин на обладнання, де отримуються відкати від постачальників. Комбінат "Азовсталь" потрохи руйнується, а життя робітника стає нічого не вартим. Люди змірилися з таким станом справ та мовчать. Мовчать коли їх наказують не за їх провину на премію, мовчать коли трапляється травма на виробництві. Мовчать, коли їх обкрадають та примушують працювати безоплатно, як рабів. Але завжди так не буде! Настане час, коли імперія Ахметова рухне разом з його системою на комбінатах. І це трапиться дуже скоро. Якщо схаменуться робітники підприємства на "Азовсталі" та почнуть відстоювати свої права , в тому числі й право на гідне життя. Приходьте до нас в профспілку. Захищайте себе та своїх рідних. Не давайте себе принижувати та обдурювати. Всі гарні слова нічого не коштують, якщо нема дій. А як діє наша профспілка, захищаючи права її учасників дивиться тут:Профком МППО ВП "Народна солідарність" м. Маріупольвсе для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.