Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Рішення новообраного профкому МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність"

Рішення новообраного профкому МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність"

18-07-2020, 17:57
Автор: Admin
Просмотров: 1 187
Комментариев: 0
Версия для печати
Рішення новообраного профкому МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність"

17 липня 2020 року відбулося засідання новообраного профспілкового комітету первинної профспілкової організації No 141-2 Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність».
На якому було прийняте рішення про створення 22 профгрупи та проведення в профгрупах до 1 серпня звітно-виборних зборів.
Також на підставі Статуту , а саме статті 3.7. в якій зазначено що «за систематичне невиконання статутних обов'язків та/або дії (чи бездіяльність), які завдають шкоди діяльності та/або авторитету Профспілки член Профспілки може бути з неї виключений. Рішення про виключення із Профспілки приймається керівним органом первинної профспілкової організації, в якій член Профспілки перебуває на обліку, або її Центральним координаційним комітетом Профспілки» та статті 3.7.1., в якій зазначено що «рішення про виключення із Профспілки вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин членів профкому, які були присутні на засіданні профкому і взяли участь у голосуванні, за наявності кворуму. Рішення про виключення із Профспілки члена профспілки приймається як правило у його присутності. У випадку відмови члена профспілки або ухиляння без поважних причин від присутності на профспілкових зборах або засіданні профспілкового органу ці питання можуть вирішуватися за його відсутності», рішенням профкому за невиконання статутних обов’язків було виключено зі складу профспілкової організації :


1.Рубіна Юрія Сергійовича
2.Добжанську Мілану Олександрівну;
3.Яковлєва В’ячеслава Анатольовича;
4.Давиденко Ольгу Володимирівну.За невиконання статутних обов’язків та завдання шкоди профспілкової організації, а саме за деструктивні дії та підрив авторитету профспілки:
5.Бараматова Олега Христофоровича;
6.Володіна Олександра Петровича.

Голова МППО № 141-2 ВП « НС» - В.В. Прідущенко.все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.