DataLife Engine > Видео > Мафія в дії

Мафія в дії


16-08-2021, 02:17. Разместил: Admin
08.10.2020 року була подана заява про те, що на реєстрацію Всеукраїнської профспілки були подані данні, які являються сфальсифіковані та недостовірні. Тобто існує стаття Кримінального Кодексу за подані недостовірні данні. Отже Кляшторний О,М. зареєстрував в 2010 році Всеукраїнську профспілку, але згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб існує тільки дві зареєстровані профспілки на всю Україну - замість наявних профспілкових осередків к кожній області , як того вимагає закон. І наявність лише двох профспілок ніяк не дає Всеукраїнського статусу.

Хочу зауважити що таке відбувається в нашої державі суцільно. Отже шахрайство махінації, схемі, ухилення від сплати податків і нарешті розкрадання бюджету це ознаки нашої дійсності. А чому таке відбувається мені зрозуміло- правоохоронна система, як і судова прогнила наскрізь , проросла мафіозними хащами , які взагалі не можливо прочистити. Але все ж терпець у людей уривається, і приклад Сашка Білого все ж таки не вмирає. А як інакше розмовляти з тими, хто повинен злочинців та шахраїв притягнути до відповідальності та покарати? Справи не розслідуються роками, але не для всіх. Для можновладців все вирішується швидко, особливо коли зачеплені їх інтереси.

Отже якщо не виборювати своє право на справедливість, то ваше життя змінюватися не буде. Якщо не боротися за свої права , не відстоювати своє, не примушувати виконувати свою роботу тих, хто повинен слідкувати за виконанням законів та захищати нас від дій махінаторів і злочинців - нічого не зміниться і нас все більш буде поглинати мафіозне болото. Тому боріться і поборете!

Вікторія Прідущенко

все для dle
Вернуться назад