Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» Про профспілку
Про профспілку

Профспілкова організація створена “Солідарність” створена 5 листопада 2020 року з метою захисту прав та представництва законних інтересів маріупольських трудящих.

Олігархічні групи в Україні захопили не тільки великі підприємства та ЗМІ, але й самі профспілки, які виконують всі забаганки власників, але не виконують свою головну функцію - захист тих, хто працює на підприємствах Маріуполя.

Тому, для того щоб повернути профспілкові організації до виконання своїх функцій і завдань, які ставить перед ними не власник підприємства, а самі працюючи і створюються незалежні профспілки, які не йдуть на змову з власником підприємств і дійсно захищають та відстоюють права трудящих.

Маріупольська первинна профспілкова організація створена зареєстрована 04 грудня 2020 року, шляхом виходу членів з неіснуючій по факту Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність"

Маріупольська профспілка має шість профгруп на металургійних комбінатах «Метінвесту» структури СКМ власника Ахметова та на комунальних і державних установах міста Маріуполя, також діє на інших підприємствах та установах, які знаходяться в місті Маріуполь, захищаючи права працівників.

Голова Маріупольської профспілки - Кравченко Ярослав
Уповноважена особа ,заступник голови - Фоменко Олег


До головних завдань Профспілки належить захист прав своїх членів на гідну працю та життя для себе і членів своїх сімей, зокрема:
1) захист від незаконного звільнення;
2) захист права на справедливий розмір зарплати відповідно до реальної вартості виконуваної праці та вимог законодавства;
3) захист від невиплати (невчасної виплати) заробітної плати;
4) захист права на здорові та безпечні умови праці;
5) захист від неправомірних дій адміністрації підприємства;
6) захист людської гідності та честі.

Також профспілка надає юридичні консультації щодо трудового законодавства України, також має адвокатів, які мають право захищати членів профспілки та членів їх сімей у суді. .Проводить семінари стосовно прав працівників на гідні умови праці, та поширює правосвідомість членів профспілки. Проводить агітаційну роботу серед працівників меткомбінатів та культурно-масові заходи для членів профспілки.

Приєднатися до Профспілки може кожен найманий працівник, пенсіонер, студент, “самозайнята особа” чи той, хто шукає роботу.
Наша профспілка є незалежною.

Профспілка дотримується принципу “4-х ступенів незалежності”:
1) від роботодавців;
2) від держави;
3) від політичних партій та релігійних організацій;
4) від будь-яких “третіх осіб”, які не є членами Профспілки.

Діяльність Профспілки є відкритою та прозорою .


Приєднуйтесь до нас, разом ми- сила!

Бесплатно можно бесплатные программы скачать без регистрации Рецензия на Миссия невыполнима 3 у нас на сайте и лучшие dle 10.1 шаблоны на портале.

Напечатать