DataLife Engine > Новини в Україні > Мафія безсмертна, особливо поліцейська

Мафія безсмертна, особливо поліцейська


2-09-2021, 05:54. Разместил: Admin
Мафія безсмертна, особливо поліцейська

Нова поліція у всій старій красі нас вже не дивує. Все що зробив Аваков це з шиком одягнув патрульних в нову форму, розтратив неймовірні суми з бюджету України, в тому числі і допомогу Заходу на реформу , провів помпезно конкурси за участю Мутафи Найєма, переконливо стверджував що нові патрульні це не старі даішники-хабарники і вимагачі, які сиділи в кущах раніше і ловили порушників. Поступово склад патрульних, яких брали за конкурсом став змінюватися, і в кінцевому підсумку в патрульної поліції з'явилися ті ж здирники, які раніше були в ДАІ. Нещодавній скандал з народним депутатом від партії Слуга Народу, коли його затримали поліцейські підтверджує мої слова.
Посилання на статтю

Теж ми бачимо і на цьому відео, ввічливо брехати в очі, покликати для тиску на непокірного ще три патрульних екіпажу - ось обличчя нашої «нової» маріупольської патрульної поліції.

І мені шкода тих патрульних, які дійсно захищають громадян і охороняють порядок на дорогах, тому що зроблене добре ними , знищується такими ось патрульними. Ну, а тепер про головне, патрульні які так ввічливо тобі брешуть в очі і починають придумувати порушення, яких взагалі не існувало, що доведено рішенням суду першої інстанції, по суті не мають право бути патрульними. Тому що задіяти три екіпажу при відсутності порушень це свавілля і повне профанація з боку поліції.

А сюжет на відео підтверджує, що поліція займалася беззаконням, що ми так і не позбулися цього пороку поліцейських і що нам ще дуже далеко до демократичних цінностей і НАТО. Так ось, Ярослав не з партії Слуга Народу, тому розбиратися з цими поліцейськими ніхто не буде, як і відстороняти і звільняти їх, як це сталося у випадку з нардепом, бо по факту у нас права захищають тільки обраним. Але мене дивує наполегливість поліцейських, які подали апеляцію до суду, що доводить або замовлення від місцевої влади, на переслідування Ярослава як голови незалежної профспілки або особисту помсту самого начальника поліції Вершиніна, за програні раніше патрульними суди .

У будь-якому випадку грудень не за горами і я впевнена, що судді апеляційного суду не скасують рішення суду першої інстанції. І я закликаю всіх не боятися відстоювати свої права, не боятися йти в суд , щоб не платити штрафи за неіснуючі порушення. Бюджет повинен наповнюватися коштами тих, хто реально порушує закон. Використовувати владу заради корисливих цілей це називається свавіллям. Давайте від нього позбавлятися разом - дружно, хай не так емоційне як Ярослав, який є не тільки учасником АТО, а й захисником трудових прав маріупольців.

Прідущенко Вікторія
все для dle
Вернуться назад