Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Аваковські пакувальники.

Аваковські пакувальники.

18-08-2017, 01:14
Автор: Admin
Просмотров: 28 756
Комментариев: 0
Версия для печати
Аваковські пакувальники.


" Тебя плохо воспитали родители, я сейчас тебя запакую и ты быстро тут воспитаешься.Ты знаешь КПК поверхностно и в нем не разбираешься" –так на вимогу помічника народного депутата України і голови міської профспілкової організації Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» відкрити кримінальне провадження, відреагував начальник слідчого відділу Приморського відділу поліції Центрального відділу В ГУ НП Донецькій області  підполковник Тельнов Д.М.
Це в нас новий фільм «Назад у майбутнє» мабуть, з сюжетом - нова поліція зі старими закидонами: якщо ти щось вимагаєш по закону, то тебе посадять у в'язницю.
Закон –це вони. І як вони рішать, тобто начальник ГУ НП у Донецької області Невгад , так і буде. Тому що дозвіл на відкриття кримінального провадження надає тільки він особисто, так принаймні озвучив підполковник Тельнов Д.М. А ось інші закони їм не писані, особливо ст. 214 КПК України. Я вже в сьомий раз пишу жалоби в прокуратуру та звертаюсь до слідчого судді з приводу порушення цієї статті робітниками поліції. Я навіть не могла попасти до начальники слідства або його зама. Це взагалі жах. Прийомні дні один раз на  тиждень, тому чекайте на відповідь чому не відкривається КП , не 24 години як по закону, а цілих 168 годин, якщо й не більше.

Але все ж таки я домоглася спілкування з начальником всього Приморського відділу та з хамовитим начальником слідства . Та при розмові з ними розумієш, що слухати вони не вміють, затикають тебе рота та примушують і нав’язують свою точку зору- не виконувати закони і навіть не намагатися. А навіщо? Для них один закон-написаний Аваковим якийсь наказ, котрий геть перекреслює ст. 214 КПК України. Як таке можливе в європейської державі запитаєте ви? Та в нашої державі можливе все! Особливо беззаконня поліції. Тільки виникає запитання куди дивиться Прокуратура и головний Прокурор України, коли сама поліція плює на закони, а може це навмисне коїться, щоб не замічати цього, начебто цього не існує.

Саме головне те, що цій хамської особі нічого не загрожує. Він впевнений у своєї безкарності, і в повному безправ’і громадян України. Це перевтілене поліцейське неподобство вважає себе самим крутим та недоторканним.
А це все виховання генерали Аброськіна , яке залишилося в спадок «новим поліцейським» , яких назвати новими не повертається язик. Нові , але зі старими дірками.

І знаєте що насамперед дуже прикро, шо він залишиться на своєї посаді і ще не одноразово буде погрожувати та пригнічувати людей. І я впевнена в тому, що побори та корупція в лавах поліції виросла в рази. А ось чим все може це закінчитися, тільки на руку Путіну. Він розраховує, що в країні почнеться безлад та повстання. Розпочняться розборки між АТОшниками, між бандитськими угрупуваннями, тому що закони в країни вже не працюють. А поліція займається тільки селфі. Злочинність в країні досягла неймовірних розмірів. Справи не вносяться в ЄРДР, не розслідуються. Слідчі опустилися до такого рівня непрофесійності та мають таку завантаженість (по 400-700 справ на кожного) , що нікого не карають і не засуджують. Права просто нема! І тому на небокраю вже маячить Путін з косою. Зараз загроза повернення в минуле як ніколи. І тільки тому, що ми не протестуємо та мовчим во благо розвинутого хамства , не вимагаючи відставки Авакова, який не тільки спаплюжив реформу, але й наробив непоправну шкоду для нашого суспільства.

Тому я відкрито звертаюся до Генерального Прокурора України( у вас є підстави вимагати відставку Авакова тільки за його наказ) та народних депутатів . Схамениться та поміняйте вже міністра МВС. Час настав вам все ж таки не тільки загорати на Карибських островах , але й діяти щось державне для нашого суспільства. Сподіваюсь, що все ж таки таких начальників слідства в нас не буде. І людська гідність буде вважатися головним досягненням нашої України. Не забувайте за що загинула Небесна сотня. Пам’ятайте про це.
З повагою до вас , мої любі українці, Вікторія Прідущенко.
все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.