Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » УКРАЇНА І ДОСІ ЖИВЕ ЗА ПРАВИЛАМИ СТАРОЇ БАНДИ

УКРАЇНА І ДОСІ ЖИВЕ ЗА ПРАВИЛАМИ СТАРОЇ БАНДИ

5-08-2018, 22:13
Автор: Admin
Просмотров: 20 783
Комментариев: 0
Версия для печати
УКРАЇНА  І ДОСІ ЖИВЕ ЗА ПРАВИЛАМИ СТАРОЇ БАНДИ

УКРАЇНА І ДОСІ ЖИВЕ ЗА ПРАВИЛАМИ СТАРОЇ БАНДИ - телефонне право, договірняки і вказівки зверху. Ось уже протягом 27 років наші Президенти домовляються з Ахметовим, або він з ними. І чим більше зростає його імперія, тим більше вони залежать від нього. Коли урветься це порочне коло? Коли закон буде один для всіх? Коли Насіров і йому подібні будуть покарані, а не будуть висуватися у Президенти? У нас просто всі хто при владі прямо «джентльмени удачі». Вкрав -вивіз - в ВР, вкрав-вивіз - в Президенти. І головне потім захищати свою касту «вкрав-вивіз».

У Маріуполі ось уже чотири роки не бажають притягати до кримінальної відповідальності підписантів Меморандуму з ДНР про виведення українських військ і спільне патрулювання міліції та терористів ДНР в Маріуполі. Немає політичної волі піти проти Ахметова, бо він і був ініціатором підписання Меморандуму про здачу Маріуполя ворогові. Ну і його «шісток» теж посилено захищають, прикриваючись тим, що цього мовляв не хоче сам народ і населення Маріуполя. Ось уже протягом двох років правоохоронні органи не хочуть притягати директора комбінату «Азовсталь» до відповідальності по 170 статті Кримінального Кодексу за перешкоджання діяльності незалежної профспілки. Вже два роки директор Цкітішвілі, цей доморощений любитель всього російського не пропускає профком на територію підприємства для контролю за виконанням Колективного договору. Ось уже рік директор «Азовсталі» «морозиться» від проведення соціального діалогу, який пропонує провести профспілка «Народна солідарність» ...

Це так передісторія, а ось головний сюжет в тому, що зверху спускається вказівка не притягати Цкітішвілі до відповідальності і не доводити справу до суду. Загалом права і закони існують в Україні лише на папері. Вірніше, до одних закони застосовуються по всій строгості закону, вибачте за тавтологію, а іншим як були вони не писані так і залишилися. Так Майдан все ж був чи не був? Бо мені все це здається міражем. І що взагалі відбувається в нашій країні? Як у нас може змінюватися народ, щоб не продаватися за гречку, коли на закони плюють самі прокурори і закони приймаються антиукраїнські і антинародні, коли сам народ не вірить вже ні в що. Самосвідомість і сміливість приходить тільки тоді, коли людина має віру в те, що справедливість буде. А коли цього немає, то тут вже ні про яке не совдепівське мислення не можна говорити ...

І все ж на цій не оптимістичній ноті хочу заголосити наступне: «Щоб не сталося - ми не зупинимося поки прокурора Донецької області не «підуть» у відставку. Це по-перше, а по друге - або кримінальну справу, яка вже триває два роки буде доведено до суду, або профспілка почне організовувати повномасштабну акцію протесту проти як влади міської, обласної так і проти всіх органів державної влади в цілому. Це не народна влада, а антинародна і прокурор 1-й Прокуратури міста Маріуполя Куліжкін Андрій Васильович довів це всьому профкому незалежної профспілки «Народна солідарність».
Те що зараз відбувається - це зіпсоване поняття демократії, перевернуте поняття децентралізації, тому що злодіям не можна давати доступ до чужих грошей, тому що злодіїв і злочинців повинні ловити і карати. А в нас вони керують державою.

У Маріуполі на комбінаті «Азовсталь» і «Ілліча» щомісяця гинуть люди від нещасних випадків, в яких звинувачують їх самих. Але ні Держпраця, ні прокуратура не бачать того, що металургійне обладнання настільки застаріло, що вимагати від Ахметова працюючих газоочисток і зменшення викидів в Маріуполі - це межа бажань, хоча б взагалі щось працювало. Устаткування застаріле, автоматика не працює, умови праці у працівників жахливі, інструменту немає, 80 кранів на «Азовсталі» майже розвалюються від втоми металу. А коли впаде кран, якому вже 40 років з 350 тонами розпеченого металу на людей, то хто відповість за те  що трапилося? Прокурор, який виконує вказівки зверху не чіпати людей Ахметова, або сам власник Ахметов, а може директор комбінату? З такою системою як у нас і Держпраця, і Фонд соцстрахування та й прокуратура визнають винним самого кранівника і посадять його на довічне, але ніяк не власника. І так буде завжди, поки люди будуть безмозкими і слухняними вівцями. А такі ненормальні як ми, про яких на заводах Ахметова розповідають як про рейдерів, так і будуть битися в нерівній боротьбі з системою, яка виростила безхребетних і боягузливих прокурорів, які просто виконують вказівки зверху і грають в політичну шахову гру, а не карають за законом злочинців. І я кожного дня себе питаю, що має статися, щоб люди нарешті прозріли і стали іншими. Щоб під прокуратурою не стояли десятки сміливців, а були тисячі тих, хто хоче жити за законом і бути ЛЮДИНОЮ, які б мали не тільки обов'язок дотримуватися законів, а й мали право бути законом захищеними !!!!

СВОБОДИ – НЕ ПРОСЯТЬ. СВОБОДУ – НЕ ВІДДАЮТЬ!
Голова МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність"

все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.