DataLife Engine > Новини профспілки / Вибір редакції > Звідки ростуть ноги, або про те, як і для чого Кляшторний провернув незаконні зміни в ЄДР

Звідки ростуть ноги, або про те, як і для чого Кляшторний провернув незаконні зміни в ЄДР


28-12-2020, 04:31. Разместил: Admin
Звідки ростуть ноги, або про те, як і для чого  Кляшторний провернув незаконні зміни в ЄДР

Про те, що таке дезінформація людям розказувати не потрібно, і для чого вона використовується також. Фейки, маніпуляції, інформаційна війна. Раніше це була війна з російськими ЗМІ, тепер це війна ще й всередині нашої країни. Це стезя не минула і нашої Маріупольської первинної профспілкової організації. Але наразі саме зараз після подачі позивної заяви на дії реєстратора Шевчук до Донецького окружного адміністративного суду справа №200/10780/20-а, щодо незаконних змін в Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, розповсюдження фейкової інформації неймовірно активувалося . Отже голова неіснуючої Всеукраїнської профспілки " Народна солідарність" Кляшторний О. стверджує що вона існує, але якщо зайти на портал Міністерства юстиції та зробили запит всього з двома словами НАРОДНА СОДІДАРНІСТЬ, то можна побачити що всупереч ст. 11 ЗУ "Про профспілки, їх права та гарантії діяльності" - "Народна солідарність " не має цього статусу, так як має всього шість первинних профспілкових організацій , чотири з яких знаходяться в Донецькій області. Але такі шахрайськи дії не засмучують ані голову Кляшторного О., ані реєстраторів Мінюсту Шевчук. В нашій державі можна все, особливо порушувати закон. Так в чому відбулося порушення закону реєстратором та самим Кляшторним О.? В тому, що прийнятий та легалізований Статут профспілки "Народна солідарність" не виконувався самим головою. Ось вже на протязі шести років не скликається та не переобирається згідно Статуту голова профспілки Кляшторний О.. Тобто станом на 2020 рік він взагалі вже не має повноважень, як і обраний в момент створення ЦКК( центральній координаційний комітет) . З 2016 року всі первинні профспілкові організації є платниками податку на прибуток у зв'язку з тим, що згідно до змін до Податкового Кодексу України, не відбулося змін в Статуті профспілки. Перевірити цю інформацію теж можливо в реєстри неприбуткових організацій. Жодна з первинних профспілкових організацій профспілки "Народна солідарність " не має статусу неприбутковості. Тобто уявіть собі нонсенс, який створив своїми незаконними діями Кляшторний О. , коли громадські організації платять податок на прибуток.


І ось коли Маріупольська первинна профспілкова організація № 141-2 ВП " Народна солідарність" на чергової звітно-виборної конференції прийняла рішення у зв'язку з тим, що Статут не відповідає законодавству України вийти з складу Всеукраїнської профспілки, то тут Кляшторний вирішив позбавитися законно-обраної голови Прідущенко Вікторії Вікторівни. А як у нас все відбувається в країні ви теж всі знаєте, в нас панує не ЗАКОН, а договорняки з телефонним правом. Те що він був помічником народного депутату 8 скликання від партії БПП Сугоняко О.Л . можна дізнатися з інтернету, як і про те що з 2014 року цій Сугоняко О.Л. працював начальником Головного управління юстиції у Сумській області.

Ось посилання на цю інформацію:
Кляшторний Олексій Миколайович інформація
Сугоняко Олександр Леонідович інформація

Тепер всім зрозуміло чому в порушення Статуту та закону були проведені реєстратором Донецького головного управляння зміни щодо Маріупольської первинної профспілкової організації № 141-2 Всеукраїнської( неіснуючої) профспілки "Народна солідарність". Питання в тому, що Кляшторний не цікавився діяльністю Маріупольської первинної профспілкової організації на протязі шести років , але як тільки Маріупольська профспілкова організація відсудила без участі Кляшторного О. у ПРАТ " МК " Азовсталь" приміщення та транспорт справа № 265\7296\16-ц, як тільки з'явився позов на відшкодування неперерахованих коштів на культурно-масову та оздоровчу роботу у розмірі 573 000 гривен справа № 265/3120/20 , як тільки був поданий позов на звільнення генерального директору ПРАТ " МК " Азовсталь" справа №761/14225/20 тут на " білому коні з шашкою" з'явився " рятівник" Маріупольської профспілкової організації - Кляшторний О. Отже за допомогою незаконних документів , які не відповідають Статуту, він робить себе ще головою Маріупольської первинної профспілкової організації 141-2 ВП " Народна солідарність" з відповідним доступом до коштів профспілкової організації. Отже використання коштів повинно відбуватися строго до затвердженого бюджету( кошторису) , але такі "дурниці" явно не цікавлять Кляшторного О.. І як тільки засновники Маріупольської первинної профспілкової організації почали домагатися виконання вимог Статуту та закону, то він виключив їх з складу профспілки . Протокол установчих зборів підтверджує що саме засновники Маріупольської первинної профспілкової організації були виключені з профспілки .


Звідки ростуть ноги, або про те, як і для чого  Кляшторний провернув незаконні зміни в ЄДР

Звідки ростуть ноги, або про те, як і для чого  Кляшторний провернув незаконні зміни в ЄДР


Без рішення конференції , одноосібно та діючи нахабно, тому що знає що в нього існує так звана криша , в особі колишнього народного депутату, який має зв'язки в Мінюсті, Кляшторний подав заяву про зміну керівника Маріупольської первинної профспілкової організації.. Ось так під виглядом спасіння він разом двома подільниками Ткачовим О.( виключеним з складу профспілки з липня 2019 року за деструктивні дії та несплату членських внесків ) та Кольцовим О. ,(який будучи членом профкому, знаходячись у простої на 2\3 в ПРАТ " МК " Азовсталь" поїхав працювати в Тайланд на 9 місяців , та якого теж було виключено з складу профспілкової організації за спробу знищити реєстр учасників звітно- виборної конференції від 12.07.2020 року , за те що його не переобрали до складу профкому) ведуть справжню інформаційну війну , розповсюджуючи дезінформацію та всілякі фейки. Отже в останній час на хвилі волонтерського та громадського руху з'являються такі собі діячи, які незважаючи на людей, тобто членів профспілки та на їх думки , боряться не за права членів профспілки, відстоюючи їх в судах , а з самими членами та засновниками первинної профспілкової організації, таким чином діючи на руку та в змові з Метінвестом.


А як тільки членами профкому та представником в суді Маріупольської первинної профспілкової організації була відкликана позовна заява на відшкодування 573 000 грн у ПРАТ " МК " Азовсталь", то фейкова атака на голову Прідущенко В.В. та на саму профспілку почалася ще більш зухвала. Втрата для Кляшторного таких грошей, якими він може покрити свої особисті борги, його спонукала на відверту брехню та провокації. Те ще він має судове рішення про стягнення заборгованості на суму 120 443,38 , яку має його особисте підприємство ТОВ "КИЇВСЬКИЙ БІБЛІОТЕЧНИЙ КОЛЕКТОР" ми дізналися з відкритих джерел інформації:

Фірма Кляшторного О.
Судове рішення по фірмі Кляшторного О.

Тому всім слід пам'ятати таке прислів'я про те, що не все то золото , що блищіть. Людям в теперішній час діджиталізації треба аналізувати та шукати інформацію, щоб розпізнати де правда , а де відверта брехня з намаганням поживитися за чужий рахунок.
Посилання на Статут тут :
Статут ВП " НС"

Профспілковий комітет Маріупольської первинної профспілкової організації вимагає від правоохоронних органів притягнути до відповідальності такого "громадського " діяча , який займається шахрайством й шукає де можна поживитися за чужий рахунок та довести справу до суду, щоб іншим таким як Кляшторний не кортіло б так робити . А щодо дій реєстратора, то нашу країні недаремно називають рейдерським раєм. Але ми все одно знаємо правду та її відстоюємо. Тому порушники закону мають бути покарані і будуть покарані.

ПРОФКОМ МППОвсе для dle
Вернуться назад