DataLife Engine > Новини профспілки > Гроші від закупівлі

Гроші від закупівлі


13-05-2019, 23:51. Разместил: Admin
Гроші від закупівлі

Із інсайдерських джерел нам стало відомо, що у одного з керівника ТОВ «Метінвест Холдінг», а саме у начальника управління логістики та закупівлі з квартири було викрадено гроші у сумі 260000 доларів США, 15000 євро, 60000 грн. на загальну сумму біля 8 000 000 гривен.
О це такі великі зарплатні у керівників відділів, щоб зберігати такі гроші в себе дома на дрібні витрати ? А чому тоді прості металурги отримують зарплати, які не дозволяють мати такий "банк" готівки в себе дома. Навіть не всі нардепи змогли задекларувати такі статки готівки.
Тому виникає питання , а чи не використовується керівниками структури " Метінвест" їх службові становища для збагачення? А іншими словами - чи не крадуть гроші безпосередньо у Ахметова, на відкатах за поставку неякісних матеріалів і т.п. ? Тому нагадуємо знов про випадок з пожежею, яка виникла на комбінаті "Азовсталь" у зв'язку з крадіжками карбіду та магнію в конвертерному цеху.
Всі працівники Метінвест прекрасно бачать що відбувається в середині самого комбінату. Але є працівники , які й досі бояться своїх керівників, бояться боротися за свої права законними методами через профспілку, але боятися повинні вони -хто живе нечесним життям, хто порушує закони і хто думає що йому все можна. Тому хочемо зазначити, що наша профспілка буде продовжувати свою боротьбу не тільки за трудові права членів профспілки та працівників Метінвесту, а і висвітлювати прогалини в самому керівництві Метінвест.

Вступайте в нашу незалежну профспілку, якщо ви хочете змінювати життя навколо себе !


Профком МППО № 141-2 ВП " Народна солідарність"все для dle
Вернуться назад