Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Іменем України!

Іменем України!

27-06-2018, 01:03
Автор: Admin
Просмотров: 12 860
Комментариев: 0
Версия для печати
Іменем України!


Що таке перемога і справедливість, можливо знають не всі. Але сьогодні ми можемо сказати про перемогу над свавіллям, яке існує на комбінатах власника Ахметова. Отже, наша незалежна профспілка сьогодні відстояла в суді апеляційної інстанції права свого члена профкому і рішенням Донецького апеляційного суду його поновили на роботі.

Іменем України!

Іменем України!

Ми довели, що уявне – так зване «скорочення» однієї одиниці штату було незаконним і необґрунтованим. Що закон потрібно поважати і дотримуватися, особливо структурі олігарха. Судилися ми майже рік і два місяці. Нашому Олексію довелося туго, він пройшов і фонд зайнятості і всі кола пекла судових процесів. Суд першої інстанції ми програли, що й не дивно було з захисником, який не мав бажання захищати кого - небудь і з таким суддею як Міхєєва, яка не тільки не поважає законів, але і служить Ахметовському клану -Метінвесту. І коли рішенням профкому був замінений на достойного довіри юрисконсульт нашої профспілки ми нарешті відчули, що означає команда і згуртованість. Отже, нашого члена профспілки поновили на роботі і йому виплатять заробітну плату за весь час вимушеного прогулу – 102 тисячі грн. Чесно, я не відразу повірила в те, що судді прийняли таке рішення. З нарадчої кімнати лунали гучні крики, судді занадто емоційне радилися на підвищених тонах. Але ж це було безпрецедентне рішення, прийняте суддями апеляційної інстанції. Піти проти Ахметовської системи, проти тиску олігархічної машини, яка в своїй безкарності і вседозволеності може розчавити будь-кого і навіть суддю. Але я дивуюся стійкості наших українських жінок: навіть будучи в мантії вони виявилися сміливими, справедливими і довели що і закони, і законні суди в нашій Державі є. Таким суддям честь і хвала. І якщо до нас дійде інформація, що на них чинять тиск за прийняте рішення, то на їх підтримку вийде вся наша профспілка. І справжні металурги покажуть що таке сила, та що таке справжні чоловіки. І тепер ми точно знаємо, що потрібно йти лише вперед до намічених цілей. Кожен з нас повинен не просто існувати і пливти за течією, а внести свою лепту за світле майбутнє – і наше, і наших дітей. Боротьба це теж життя. А ще нашим щоденним життям стала і війна. Та як  не було  би нам важко, і які б перешкоди не вставали на нашому профспілковому шляху в боротьбі за права трудящих, ми члени незалежного міської профспілки «Народна солідарність» тепер знаємо, що коли ми разом – ми сила! І коли нас буде не тисяча, а десятки тисяч - ми змінимо наше життя. І це підтвердить кожен член нашої профспілки. Всі мають права – пам'ятайте про це, але головне пам'ятайте, що свої права потрібно відстоювати і за них треба боротися!


Маріупольська місцева профспілка "Народна солідарність" голова Прідущенко В.В.все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.