Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » У страху очі великі ... або чому Метінвест бояться мітингу незалежної профспілки

У страху очі великі ... або чому Метінвест бояться мітингу незалежної профспілки

21-04-2018, 20:35
Автор: Admin
Просмотров: 17 564
Комментариев: 0
Версия для печати
У страху очі великі ... або чому Метінвест бояться мітингу  незалежної профспілки

У нашому повсякденному житті це звичайне явище, коли представники «Партії регіонів» та ОППО застосовують тактику і методику російських спецслужб наперсточного шулерства - провокацію і оман. Залякування на інформаційному рівні як з використанням ЗМІ так і безпосереднє психічний вплив на людину, нібито існує всебічна підтримка громадськістю Метінвесту, який проводить «гібридне прочищення мозку», так звану лоботомію у народних мас - це стиль керівництва команди Януковича. І ніякі зміни, які так ми всі очікували після Майдану -очищення влади від януковської зарази не відбулося.
У зв'язку з мітингом, який буде проводиться 23 квітня 2018 року зі 12-00 до 17-00 в місті Маріуполі біля будівлі заводоуправління меткомбінату «Азовсталь», Метінвестовські структури безпеки, уточнюємо ще раз - які працюють за російською методикою, намагаються всіляко перешкоджати проведенню мітингу незалежною профспілкою. Тут же в протидію незалежній профспілці підключаються як органи місцевого самоврядування, які безпосередньо в Маріуполі управляються групою Метінвест і діють в інтересах олігарха Ахметова, так і безпосередьньо психічний метод впливу на працівників комбінату. В наданому листі профспілці, місцева влада надає недостовірну інформацію стосовно того, що Ахметову належить територія де планується проведення мітингу. Згідно кадастрової карти-це територія комунальної власності.
Лист тут:
У страху очі великі ... або чому Метінвест бояться мітингу  незалежної профспілки

У страху очі великі ... або чому Метінвест бояться мітингу  незалежної профспілки

У страху очі великі ... або чому Метінвест бояться мітингу  незалежної профспілки

Ми- профком незалежної профспілки «Народна солідарність» на своєму сайті офіційно заявляємо, що наша акція буде відбуватися в рамках закону і є мирною, і що ніякого штурму будівель або будь-яких інших об'єктів нашою профспілкою проводиться не буде. У нас одна вимога на мітингу - дотримання законів України як керівництвом МК «Азовсталь» так і суддями Орджонікідзевського суду , які ведуть судові процеси по трудових спорах працівників МК « Азовсталь ». Наша мета та ціль : «Закон один для всіх, всі мають рівні права, які захищаються Конституцією України та законами». І нічого інакшого не може бути.
Ми сподіваємося на здоровий глузд усіх працюючих на МК «Азовсталь». Наша профспілка бореться за права працівників МК «Азовсталь», ми виступаємо проти порушень з боку керівництва трудового законодавства та техніки безпеки. Ми виступаємо за те, щоб екологічні програми, які розробляються на комбінаті «Азовсталь» не закінчувалися одними словами і красивими пустопорожніми звітами про виконану роботу, а впроваджувалися вже сьогодні. У олігарха Ахметова достатньо коштів і можливостей, щоб провести модернізацію виробництва для екологічної безпеки на підприємстві. Нас не можна переконати красивими та високими словами про те, як на комбінаті все прекрасно і чудово. Правда вона одна - і вона гнітюча.
Наша профспілка закликає прийти на мітинг всіх, хто не хоче мовчати і хто хоче реальних змін на комбінаті , справедливого підвищення зарплат та покращення умов праці. Всім зрозуміло, що керівництво комбінату не справляється з поставленими завданнями, існуючими на сьогоднішній день на комбінаті. Метінвестовський менеджмент, який нам так рекламують з екранів Маріупольського ТВ під виглядом європейських стандартів, управляє підприємством середньовічними способами з використанням метода- «батога» для більшості працівників і «пряника» для раболіпних підлабузників начальства.
Приходьте для того, щоб не просто говорити на мітингу, а діяти в законодавчому полі, як це роблять учасники незалежної профспілки. Ми чекаємо на акцію всіх небайдужих до свого майбутнього і тих, хто хоче змін.
ЗАЯВЛЯЄМО ОФІЦІЙНО - ЗА ВСІ ПРОТИЗАКОННІ ДІЙ, У ВИГЛЯДІ РІЗНИХ ПРОВОКАЦІЙ, В ТОМУ ЧИСЛІ І ШТУРМУ БУДІВЕЛЬ, БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КЕРІВНИЦТВО «МЕТІНВЕСТ» І МК «АЗОВСТАЛЬ» І БЕЗПОСЕРЕДНЬО ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ЦКІТІШВІЛІ Е.
Всі провокації, які спрямовані проти діяльності незалежної профспілки будуть запобігатимуть працівники правоохоронних органів в рамках чинного законодавства.
Профком МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність"все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.