Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Провокація проти нашої профспілці.

Провокація проти нашої профспілці.

15-04-2020, 23:05
Автор: Admin
Просмотров: 244
Комментариев: 0
Версия для печати
Провокація проти нашої профспілці.


УВАГА!!!

По ФБ та місту Маріуполь розповсюджують нашу стару листівку 2018 року. Це чистої води провокація. Тобто, начебто ми запрошуємо всіх на мітинг 23 квітня,але ж зараз карантин і звичайно ні на який мітинг Маріупольська первинна профспілкова організація Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність " нікого не запрошує.

ОФІЦІЙНО, Я ЯК ГОЛОВА МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАЯВЛЯЮ ЩО НІЯКОГО МІТИНГУ МИ НЕ ЗБИРАЄМО!

Отже, ті хто цим займається, виконує чергове замовлення проти нашої незалежної профспілки. І відповідно це вигідно тільки голові ПГМУ "Азовсталь" Дорошенко, на якого автоматично падає підозра за цю провокацію.

Мені цікаво, а ті хто цим займається подумав про відповідальність за порушення карантину і взагалі про людські життя? І звичайно ні одного учасника нашої профспілки не буде ні на якому мітингу. Тому відповідати буде саме розповсюджувач наших листівок дворічної давнини, які роздавалися в металургійному комбінаті МК " Азовсталь" в 2018 році.
Прошу повідомити наш профком про випадки розповсюдження таких листівок за телефоном 098-210-29-18.

Голова МППО № 141-2 ВП " Народна солідарність"все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.