Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Плітки к щодо екомітингу в Маріуполі

Плітки к щодо екомітингу в Маріуполі

29-05-2019, 19:33
Автор: Admin
Просмотров: 1 860
Комментариев: 0
Версия для печати
Плітки к  щодо екомітингу в Маріуполі

Сьогодні до голови нашої профспілки дійшла інформація стосовно того, що на сесії міської ради один з активістів стверджував що начебто вона є організатором екологічного мітингу і подала заявку на його проведення від імені нашої незалежної профспілки. Офіційно стверджуємо що ніяких мітингів ми 06.06.2019 року не проводимо та ніякої заявки не подавали. Ніякого відношення не маємо до сторінки Anonymous-MRPL, ні до заявленої ходи. Навпаки після проведення чергового порожнього мітингу з приводу поганої екології в Маріуполі, де ми намагалися висунути вимоги до міської ради про відставку меру, то в нас вийшов конфлікт з представником Правого сектору Угрюмим, який став погрожувати Ярославу Кравченко -керівнику прес-центру нашої незалежної профспілки і наполягати що ніяких вимог висувати не можна, бо цей мітинг є аполітичний. Так, ми також не погоджуємося з таким забрудненням екології нашого міста. Але займатися піаром осіб, які намагаються на цій тематиці прорватися до влади, як це зробив Бородін - ми не збираємося. Після такого ставлення до нашої організації ми не підтримуємо ні одного мітингу , який не висуває ніяких вимог до влади. Займатися піаром осіб, які намагаються на цій тематиці прорватися до влади, як це зробив Бородін - ми не збираємося. Та попереджаємо, що у випадку використання або прізвища голови нашої профспілки , або назви нашої профспілки під будь-яким документом стосовно проведення цього мітингу, нами буде ініційовано відкриття кримінального провадження.

Просимо правоохоронні органи вважати це звернення офіційним, як голови Маріупольської первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки " Народна солідарність".все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.