Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Держпраця- показник держкорупції в Україні

Держпраця- показник держкорупції в Україні

20-08-2018, 23:32
Автор: Admin
Просмотров: 10 298
Комментариев: 0
Версия для печати
Держпраця- показник держкорупції в Україні

Новина про затримання голови Держпраці у Донецькій області дійсно радує, але ..Є велике АЛЕ, тому що ніхто не знає який голова прийде на місце цього Шубіна В.П. Наша незалежна профспілка вже давно піднімала ґвалт з приводу хабарів держслужбовців Держпраці в Маріуполі та Донецької області. Ми навіть їздили на прийом до Чернеги Р.Т.
Перевірки які проводились на ПРАТ « МК « Азовсталь» чиновниками Держпраці нічого не знаходили, порушень перевіряючі не бачили, та з інсайдерських джерел нам було відомо про хабарі у розмірі трьох мільйонів, які були отримані при перевірці ПРАТ «МК «Азовсталь» перевіряючими по зверненням наших членів профкому. Саме головне, що керівник Держпраці України Чернега Р.Т. на наші слова не звертав уваги, а на скарження з приводу перевірці в якої не знайшли порушень чиновники Держпраці ми отримали від нього листа , в якому зазначалося що роботодавець во всьому правий .
Дійсно абсурдні висловлювання представника Держпраці здивували, тому що він посилався на «Професійний стандарт» прийнятий організацією виробників металургійного виробництва, який протирічить Класифікатору професій , затвердженому Міністерством соціальної політики. Тобто власники великих металургійних підприємств просто створили свій стандарт, для грабування металургів, а Держпраця їх в цьому підтримала, та закривала очі на реальні порушення українського законодавства. Тобто Держпраця в нас створена захищати роботодавця, та лишати прав працівників на гідну працю всупереч Конституції України та КЗпП.
Недивно чому українці скаржаться в Європейський суд з прав людини, та Україна має в європейських судах саму велику кількість позовів. Держпраця взагалі дискредитувала себе як орган держави. Там відбувається монетизація порушників- роботодавців і нічого більш. Чиновники висказуються на прийомах громадян що вони не мають повноважень, що закони в нас не захищають робітників і т.п. Так дійсно- закони які повинні захищати працівників та і сама служба від нечесних та злочинних роботодавців , використовуються самим ж чиновниками для особистого збагачення. Також я ніколи не повірю що Шубін В,П. не відвозив гроші в Київ до вищого керівництва, щоб тримати за собою місце керівника у Донецькій області. Дійсно зараз доказати це проблематично, але якби в нас були професійні правоохоронні органи, то це б було доказано. Ніхто з чиновників не зацікавлений в дотримання законодавства в повному обсязі. Що потрібен баланс між правами роботодавця і працівників.
Але зараз працівники не мають ніяких прав, що приводить до виїзду з країни робочого потенціалу. Працездатні та висококваліфіковані спеціалісти вимушені виїжджати з країни на заробітки. Беззаконня, безправ’я та невідповідна праці оплата –ось одна з складових занепаду економіки в Україні. А все це відбувається по однієї причині- посади дерслужбовців роздаються не по професіональним навичкам та людським якостям , а по дзвінку та договорнякам політиків, які купують злачні місця для своїх … Тому мої «вітання» пану Чернезі Р.Т. та побажання піти у відставку, бо він також відповідає за це неподобство в своїх лавах дерслужби , яке відбувалося у Донецькій області.
Голова МППО № 141-2 ВП "народна солідарність"все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.