Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Акція справедливості!

Акція справедливості!

10-09-2017, 20:46
Автор: Admin
Просмотров: 22 510
Комментариев: 0
Версия для печати
Акція справедливості!
]
Увага!!! Акція справедливості!!!
Театральна площа(Драмтеатр)1 жовтня 2017 року. У 16-00.
Офіційна статистика стверджує, що середня зарплата в Україні в 2017 році становить 6,8 тис. Грн., Тобто, трохи більше $ 260. Це в сім разів менше середньої оплати праці в світі. Ще більше цей розрив по відношенню до розвинених країн. Наприклад, одна година роботи металурга в Україні оцінюється в $ 2,5, в США - $ 43, європейських країнах - $ 41, Японії - $ 40. Експерти кажуть, вся справа в тому, що частка заробітної плати в собівартості української продукції становить в середньому 8-11%, а європейської - 40-50%.
Ми закликаємо всіх трудящих почати боротьбу за свої права!
Працівники на комбінатах, що належать Ахметову забули про те, що їхня праця має оцінюватися за світовими стандартами. Тому що ціна продажу продукції, яку вони виробляють - світова. Власник металургійних комбінатів Ахметов оцінює працю працюючих на нього в 16 разів менше, ніж таку ж працю оцінюють власники металургійних підприємств в Європейських країнах. І поки з нами пліч-о-пліч не вийдуть всі, хто працює на меткомбінатах міста Маріуполя з вимогою збільшити зарплату до 1 тисячі євро на місяць - ви і далі будете залишатися рабами Ахметова і влада в місті буде належати Метінвесту як і ваші життя. Виходьте разом з нами на пікет 1 жовтня 2017 року з вимогою підвищення зарплати. Нехай цей день стане стартом для боротьби за свої права! А якщо хочете терпіти свавілля Метінвестовскіх влади щодо підвищення проїзду в транспорті, по підвищенню вартості водопостачання та електроенергії, то в місто прийде голод, холера, повальне безробіття і злидні. Влада міста під сувору вказівку Ахметова доводять життя городян до нестерпної - гірше, ніж в так званих квазіреспубліках. Щоб Ахметов за пакет крупи і цукру в місяць у вигляді «Гуманітарної допомоги» мав рабів, які мовчать і беззаперечно виконують волю господаря. «Затишні дворики» - куди списуються ваші податки, а потім вони благополучно перетікають в зарплати дружинам чиновників - це майстерна робота «ілюзіоністів» з блоку ОППО, як і все інше що відбувається в місті.
Приходьте до нас на акцію - у нас немає партійних лідерів, продажних діячів і т.п. Ми - члени незалежної профспілки, трудящі цього міста, які вирішили раз і назавжди покінчити зі свавіллям і свавіллям влади. І коли нас буде тисячі і тисячі, то ми самі будемо вершити наше життя!Незалежна Всеукраїнська профспілка «Народна солідарність».все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.