DataLife Engine > Новости Украины > Язик беззаконня в Маріуполі

Язик беззаконня в Маріуполі


29-10-2018, 21:39. Разместил: Admin
Язик беззаконня в Маріуполі


Сьогодні як ніколи гостро постає питання про порушення прав людини в нашій державі. Законність огляду особи є важливим інститутом під кутом захисту прав людини на приватне життя. Рівень культури усвідомлення кордонів власного тіла та особистих речей як продовження особистості індивіда в сучасному суспільстві постійно зростає. Відтак здійснення особистого огляду, особливо тактильного, все більше стосується гідності особи.
Порушення закону «Про охоронну діяльність» працівниками охоронної фірми, яка займається охороною підприємств Метінвесту фіксується членами нашої профспілки майже кожен день. Трактуючи Закон на свій лад, вони забувають про гарантоване Конституцією непорушне право громадянина на приватне життя, честь і гідність.
Та на підприємствах олігарха Ахметова взагалі відсутнє поняття прав людини. Там працюють порабовані люди, які не тільки не знають про те, що їм гарантовано законом, але навіть не намагаються відстоювати свої права. На даному відео видно як працівник охоронної фірми скоїла злочин, що потрапляє під ознаку ст. 356 Кримінального Кодексу.
Отже згідно п.6 ст. 12 Закону України « Про охоронну діяльність» персонал охорони має права під час здійснення пропускного режиму на об'єктах охорони проводити огляд речей фізичних осіб (за їх добровільною згодою), транспортних засобів, вилучення речей і документів, що є знаряддями або предметами правопорушення, перевірку документів, що засвідчують особу, дають право на вхід (вихід) осіб, внесення (винесення), ввезення (вивезення) майна, в'їзд (виїзд) транспортних засобів, зокрема щодо їх відповідності складу матеріальних цінностей, що переміщуються на об'єкти охорони (з об'єктів охорони).
Але вони не мають право вимагати від вас, без вашої згоди ,пред'являти особисті речі.
Персонал охорони не мав права здійснювати дії, які не відповідають вимогам чинного законодавства. Так в п.7 ст. 10 зазначеного вище Закону йдеться про обмеження в охоронній діяльності. А саме забороняється здійснювати дії, що посягають на права, свободи та власність фізичних осіб, а також ставлять під загрозу їх життя та здоров'я, честь, гідність і ділову репутацію. Також в законі про охоронну діяльність чітко зазначено що співробітники служби охорони зобов’язані негайно повідомити відповідні правоохоронні органи про вчинення протиправних дій щодо власності, фізичних осіб та інших незаконних дій.
Всупереч Закону персонал охорони не став викликати поліцію, а просто затримав робітника ПРАТ « МК « Азовсталь», позбавив його волі їхати додому на його власному транспортному засобі. А це вже ст. 176 КК України. Також персонал охорони не має права вчиняти дії, які згідно чинного законодавства належать суто правоохоронним органам.
Крім цього дивує не лише поведінка та дії персоналу охорони, а й дії співробітника поліції. Який використовує закон на догоду персоналу охорони та власника Ахметова, порушуючи права людини. Від такої поведінки працівника поліції мене особисто охопив жах.
Трактування на свій лад, маніпуляція з поняттям поверхневої перевірки та оглядом речей і транспортного засобу; знехтування правами людини , відмова розмовляти українською мовою - ось неповний список того, що здійснював представник поліції маючи повноваження представника виконавчої влади. Він взагалі не має поняття про ч. 2 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію» - існує тільки три підстави для поверхневої перевірки , а саме:
1) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, свобода якої обмежується в незаконний спосіб;
2) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб;
3) якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та/або знаходиться в тому місці, де може бути скоєно кримінальне правопорушення, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку (ч. 4 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію»).
Проводити огляд вже мають право тільки поліцейські. Так згідно ст. 264 КУпАП України, в якій законодавство вимагає проведення огляду поліцейським однієї статі з оглядуваним та в присутності двох понятих тієї ж статі. Понад те, при таких діях складається протокол або робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення/протоколі про адміністративне затримання. Поліцейській взагалі знехтував процедурою здійснення особистого огляду і огляду речей фізичних осіб, порушуючи ст. 264 КУпАП. Якщо так до Закону відносяться поліцейські, то чому тоді дотримуватися Закону повинні прості громадяни?
На відео чітко зазначено що персоналом охорони був скоєний злочин , який підпадає під статтю 356 Кримінального Кодексу України з позбавленням волі на три роки. Об'єктом злочину є право на приватне життя, а саме встановлений законодавством порядок реалізації громадянами своїх прав та обов'язків. З об'єктивної сторони злочин характеризується сукупністю таких ознак: самовільним, всупереч встановленому законом порядку, вчиненням дій персоналом охорони.
Тому є необхідність того, щоб поліціянтом зайнялась служба внутрішньої безпеки. Адже головною цінністю сучасного суспільства є права людини, захист її честі та гідності.
Я не буду писати тут пишномовні слова про Майдан та Небесну сотню, тому що боротьба за гідність продовжується. І допоки ми не примусимо поважати нас та Закон в нашій державі таким нахабникам та попранцям прав людини, як олігарх Ахметов, ми так і залишимося жебраками, які вмирають від економічної та екологічної катастрофи. Так і будуть нас надалі зневажати, нехтувати нашими правами такі співробітники правоохоронних органів, представник яких так яскраво нам засвідчив ,що права людини в України не дотримаються навіть самими поліцейськими.Голова ММПО "Народна солідарність" Прідущенко Вікторія.все для dle
Вернуться назад