Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Язик беззаконня в Маріуполі

Язик беззаконня в Маріуполі

29-10-2018, 21:39
Автор: Admin
Просмотров: 3 143
Комментариев: 4
Версия для печати
Язик беззаконня в Маріуполі


Сьогодні як ніколи гостро постає питання про порушення прав людини в нашій державі. Законність огляду особи є важливим інститутом під кутом захисту прав людини на приватне життя. Рівень культури усвідомлення кордонів власного тіла та особистих речей як продовження особистості індивіда в сучасному суспільстві постійно зростає. Відтак здійснення особистого огляду, особливо тактильного, все більше стосується гідності особи.
Порушення закону «Про охоронну діяльність» працівниками охоронної фірми, яка займається охороною підприємств Метінвесту фіксується членами нашої профспілки майже кожен день. Трактуючи Закон на свій лад, вони забувають про гарантоване Конституцією непорушне право громадянина на приватне життя, честь і гідність.
Та на підприємствах олігарха Ахметова взагалі відсутнє поняття прав людини. Там працюють порабовані люди, які не тільки не знають про те, що їм гарантовано законом, але навіть не намагаються відстоювати свої права. На даному відео видно як працівник охоронної фірми скоїла злочин, що потрапляє під ознаку ст. 356 Кримінального Кодексу.
Отже згідно п.6 ст. 12 Закону України « Про охоронну діяльність» персонал охорони має права під час здійснення пропускного режиму на об'єктах охорони проводити огляд речей фізичних осіб (за їх добровільною згодою), транспортних засобів, вилучення речей і документів, що є знаряддями або предметами правопорушення, перевірку документів, що засвідчують особу, дають право на вхід (вихід) осіб, внесення (винесення), ввезення (вивезення) майна, в'їзд (виїзд) транспортних засобів, зокрема щодо їх відповідності складу матеріальних цінностей, що переміщуються на об'єкти охорони (з об'єктів охорони).
Але вони не мають право вимагати від вас, без вашої згоди ,пред'являти особисті речі.
Персонал охорони не мав права здійснювати дії, які не відповідають вимогам чинного законодавства. Так в п.7 ст. 10 зазначеного вище Закону йдеться про обмеження в охоронній діяльності. А саме забороняється здійснювати дії, що посягають на права, свободи та власність фізичних осіб, а також ставлять під загрозу їх життя та здоров'я, честь, гідність і ділову репутацію. Також в законі про охоронну діяльність чітко зазначено що співробітники служби охорони зобов’язані негайно повідомити відповідні правоохоронні органи про вчинення протиправних дій щодо власності, фізичних осіб та інших незаконних дій.
Всупереч Закону персонал охорони не став викликати поліцію, а просто затримав робітника ПРАТ « МК « Азовсталь», позбавив його волі їхати додому на його власному транспортному засобі. А це вже ст. 176 КК України. Також персонал охорони не має права вчиняти дії, які згідно чинного законодавства належать суто правоохоронним органам.
Крім цього дивує не лише поведінка та дії персоналу охорони, а й дії співробітника поліції. Який використовує закон на догоду персоналу охорони та власника Ахметова, порушуючи права людини. Від такої поведінки працівника поліції мене особисто охопив жах.
Трактування на свій лад, маніпуляція з поняттям поверхневої перевірки та оглядом речей і транспортного засобу; знехтування правами людини , відмова розмовляти українською мовою - ось неповний список того, що здійснював представник поліції маючи повноваження представника виконавчої влади. Він взагалі не має поняття про ч. 2 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію» - існує тільки три підстави для поверхневої перевірки , а саме:
1) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, свобода якої обмежується в незаконний спосіб;
2) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб;
3) якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та/або знаходиться в тому місці, де може бути скоєно кримінальне правопорушення, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку (ч. 4 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію»).
Проводити огляд вже мають право тільки поліцейські. Так згідно ст. 264 КУпАП України, в якій законодавство вимагає проведення огляду поліцейським однієї статі з оглядуваним та в присутності двох понятих тієї ж статі. Понад те, при таких діях складається протокол або робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення/протоколі про адміністративне затримання. Поліцейській взагалі знехтував процедурою здійснення особистого огляду і огляду речей фізичних осіб, порушуючи ст. 264 КУпАП. Якщо так до Закону відносяться поліцейські, то чому тоді дотримуватися Закону повинні прості громадяни?
На відео чітко зазначено що персоналом охорони був скоєний злочин , який підпадає під статтю 356 Кримінального Кодексу України з позбавленням волі на три роки. Об'єктом злочину є право на приватне життя, а саме встановлений законодавством порядок реалізації громадянами своїх прав та обов'язків. З об'єктивної сторони злочин характеризується сукупністю таких ознак: самовільним, всупереч встановленому законом порядку, вчиненням дій персоналом охорони.
Тому є необхідність того, щоб поліціянтом зайнялась служба внутрішньої безпеки. Адже головною цінністю сучасного суспільства є права людини, захист її честі та гідності.
Я не буду писати тут пишномовні слова про Майдан та Небесну сотню, тому що боротьба за гідність продовжується. І допоки ми не примусимо поважати нас та Закон в нашій державі таким нахабникам та попранцям прав людини, як олігарх Ахметов, ми так і залишимося жебраками, які вмирають від економічної та екологічної катастрофи. Так і будуть нас надалі зневажати, нехтувати нашими правами такі співробітники правоохоронних органів, представник яких так яскраво нам засвідчив ,що права людини в України не дотримаються навіть самими поліцейськими.Голова ММПО "Народна солідарність" Прідущенко Вікторія.все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Комментарии (4)
wertigo 16 января 2019 13:42
Начните фильм фонтан 2006 смотреть онлайн в хорошем качестве HD 1080 без регистрации даже на телефоне, планшете и PS4.

Прекрасное произведение бюджетного кинематографа. Чем больше смотришь фильм, тем больше погружаешься в сам фильм. Фильм затягивает в себя многими средствами — это и музыка, которая превосходно вписалась в сюжетную линию фильма; еще это — тонкая и ненавязчивая нить философии, которая так же не портит сюжет, а втягивает в фильм. Так же в фильме много прекрасного и красивого символизма. Не говоря уже о волшебной картинке, которая строит такое воздушное и нежное ощущение нереальности происходящего, что, несомненно, втягивает в фильм все больше и больше.

В общем — хотите расслабиться, но при этом немного пораскинуть мозгами — этот фильм для вас, хотите сделать приятное ушкам — это для вас, хотите насладиться невероятно-красивой картинкой — этот фильм для вас! Если вас просто интересуют примеры хорошего, добротного и качественного бюджетного кино — этот фильм так же для вас! Вообще фильм подойдет, наверное всем, уникальность подачи помогает и в том!

После просмотра фильма осталось впечатление, что побывала в сказке, возможно злой, но все же в сказке. От этого стало приятно и уютно, философия фильма ничуть ему не вредит, и даже если вы не увидите философии и символизма, то насладитесь хорошо-построенным и логичным сюжетом. Приятного просмотра, надеюсь, что фильм вам понравится) Клинт Мэнсл великолепен, его, как и Циммера, можно слушать вечно — это я о музыке) 
Відповісти          2
Jefferybog 9 апреля 2019 16:04
Если хотите узнать как заработать в интернете на фрилансе без вложений новичку, то переходите на сайт ТУТ и дерзайте. Удачных заработков!!!
Відповісти          3
Irrigatorekb 16 апреля 2019 13:26
ирригатор panasonic ew1411 https://ekb.irrigator.ru/gc-tooth-mousse-cat.html
Відповісти          4
Залишити коментарій
Ваше им'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментарія:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код: