DataLife Engine > Новости Мариуполя > Кара неминуча

Кара неминуча


16-02-2018, 23:56. Разместил: Admin
Кара неминуча

Слухайте, ці миротворці від ОППО на чолі з Вілкулом мабуть все ж таки чекають коли хтось миролюбно дасть їм копняка в зад. Я як не включу ТВ- вони волають про те, що нам потрібен мир і що нам потрібно схилитися перед путіним, і заради миру піти на люби поступки, навіть віддати свою землю та свободу. Знов про стабільність та підвищення зарплат. Ну якщо так хоче олігархат з ОППО підвищення заробітних плат в Україні, то хай з завтрашнього дня підвищують. Чого Ахметов не підвищує зарплату в Метінвесті? Хто їм всім заважає? Гройсман? Ніфіга! Гройсман з цими скотами із ВР ще й заборонив перевірки і людям тепер залишається з цим свавіллям , яке влаштовують роботодавці боротися тільки через страйки, або перекриття доріг, або взагалі зі зброю в руках. Нам не діють вибору. Мирнийм шляхом змінити систему та владу, про який весь час твердить Саакашвілі , неможливо. Я не вірю, що владу можно змінити шляхом перевиборів. Хто нам дасть провести вибори чесно? Коли це було в Україні? Вся державна влада чіпляється за стару систему і мирно ні Рухом нових сил, або Рухом старих сил це не зробити.
Я покладаю всю вину за це становище не тільки на тих, хто на крові Майдану прийшов до влади щоб грабувати ще більш ніж грабував Янукович, але ще й на Європу та Америку. Вони не врахували те, що суспільство в Україні не змінилося. Майдан це мала частка тих, хто мріяв про свободу та краще життя. А в масі своєї населення, особливо в Східній Україні -це раби. Причому такі, яких навіть не було при справжньому рабстві. І я дивлюся на це все болото, на продажних прокурорів та нікчемних ментів , і на судову владу, яка колихається під тиском громадськості, але все ж таки корумпована до неможливості..... тому крім себе та тих хто поряд, ні в кого вже не вірю! Але знаю одне-рабом я ніколи не була та не буду!!!! Тому будемо з братами і надалі рвати кайдани, поки не порвемо всі....
А 19-го лютого з 15 до 17-ї години ми профспілкою виходимо з протестом під Апеляційний суд Донецької області. В мене бажання спалити його нахрін...Бо чхати вони хотіли на нашу думку ...Але попередити їх потрібно. Кара Небесна вона вже неминуча!
Приєднуйся, якщо не хочеш бути рабом!
Голова МППО ;№ 141-2 ВП "Народна солідарність"(особиста думка)все для dle
Вернуться назад