DataLife Engine > Новости Мариуполя > 7 ФУТІВ ПІД ЛИСИМ КІЛЕМ

7 ФУТІВ ПІД ЛИСИМ КІЛЕМ


19-10-2018, 20:01. Разместил: Admin
7 ФУТІВ ПІД ЛИСИМ КІЛЕМ


Саме тому, що старі кадри «Совьдеповсько –коммуністічєского» періоду, намагаються діяти тоталітарними методами залякування і тиску на підлеглих в державному освітньому закладі; начебто це їхні приватні інститути та установи - призводять до протесту навіть професорів, доцентів і академіків. Але такі «адмірали» не враховують факту: люди змінилися. І починають не тільки очікувати на свої права, а й боротися за них.
Права людини - найважливіший аспект соціуму в демократичній державі. Україна повільно, але впевнено видозмінюється. Свідомість і активність громадянського суспільства проявляється вже не лише відвідуванням мітингів, акцій протесту, тощо. Але є також проявом активної життєвої позиції у всіх сферах життя суспільства.
Від нас йдуть в небуття поняття «я -начальник, ти-дурень». І незаконні дії керівництва установами, підприємствами призводять до протестних настроїв усередині колективів. Конфліктні ситуації виникають саме в момент порушення трудових прав працівників трудового колективу. Не обійшла стороною ця доля і ректора Лисого О.П. Азовського морського інституту національного університету «Одеська морська академія» академії в місті Маріуполі.
Типовість комуністичного диктаторства проявляється в діях і поведінці керівника навчальним закладом. Вчинення дій, які безпосередньо є порушенням законодавства України і потрапляють під кримінальну відповідальність, є нормою для керівника такого рангу. Інститут перетворюється в приватне сімейне підприємство сім'ї Лисих за рахунок державних коштів. Цей факт паплюжить та негативно впливає на імідж нашої освіти в цілому.
Саме тому незалежна профспілка «Народна солідарність» в місті Маріуполі, допомагає розкривати такі «нариви». Незалежний профспілковий рух, який зароджується в місті Маріуполі, залишає за собою право викинути на смітник історії цю комуністично-олігархічно СИСТЕМУ, ЯКА ТАК ЧІПКО тримається за владу, заважаючи реформам, демократичним принципам суспільства та його майбутньому!


Вікторія Прідущенко, Маріуполь.все для dle
Вернуться назад