DataLife Engine > Новости Мариуполя / Выбор редакции > Це вже історія. З чого ми починали….

Це вже історія. З чого ми починали….


3-11-2016, 11:19. Разместил: Admin Це вже історія. З чого мипочинали…

Вельми успішно пройшов у суботу,11 червня 2016, в БК «Молодіжний» міста Маріуполя семінар «Організаціяпрофспілкової діяльности, трудове законодавство і соціальний діалог», ведучим якого був голова ЦКК Всеукраїнськоїпрофспілки «Народна Солідарність» Олексій Кляшторний.

У семінарі загалом взяли участьблизько 30 активістів демократичних профспілок і просто зацікавленихпрацівників таких підприємств міста, як металургійні комбінати «Азовсталь» та«ім.Ілліча», Морського порту, Міськводоканалу та інших.


Розглядалися питання, щонайбільше турбують зараз трудівників не лише Маріуполя, але й усієї країни:безпека праці, підвищення заробітної плати, конфлікти з безпосереднімначальством, питання участі профспілкових лідерів в переговорному процесі,протидії маніпуляціям працівниками з боку адміністрацій підприємств, різніаспекти мотивації профспілкового членства.


Декілька робітників, які вжераніше принципово вийшли з профспілки, підконтрольної власнику комбінатів, зарезультатом семінару зробили свій остаточний вибір на користь членства унезалежній профспілці, безпосередньо після завершення навчання написавши заявина вступ до ВП «Народна солідарність».


Наш шлях нелегкий та тернистий,але це нас не зупиняє. Ми будемо навчатися захищати свої права та навчатиінших. 

На світлині: голова ЦКК ВП «НС»Олексій Кляшторний та голова профкому Маріупольської ППО ВП «НС» №141-2 Вiкторiя Прiдущенко в офісі первинної профспілковоїорганізації з робітниками – розливниками конвертерного цеху МК «Азовсталь», якіприєдналися до Профспілки…

все для dle
Вернуться назад