Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Корупція в освіті, або як прикриває злочинців "совкова криша"

Корупція в освіті, або як прикриває злочинців "совкова криша"

17-11-2018, 22:46
Автор: Admin
Просмотров: 548
Комментариев: 2
Версия для печати
В Академії Морського інституту НУ "ОМА" в місті Маріуполь директор живе за старими "схемами" корупції. Тобто влаштовує на роботу жінок впливових людей міста, таким чином роблячи собі так звану «кришу» . Так директором Лисим О.П. була влаштована на постійне місце роботи в Морську академію жінка заступника начальника Управління – начальника головного відділу Маріупольського СБУ Цвігуна В.С., яку ніхто не знає ні з викладачів , ні з працівників освітнього закладу. Дивно після революції Гідності мати в штаті «мертвих душ» для прикриття .
Ось один з самих впливових людей міста за часів Януковича, знайомтеся - Цвігун Вадим Станіславович. І його вдало працевлаштована дружина -Цвігун Яна Ігорівна.
Корупція  в освіті,  або як прикриває злочинців  "совкова криша"
Корупція  в освіті,  або як прикриває злочинців  "совкова криша"
А це посилання на оригінал декларації. Декларація Цвігуна
Виходить в Донецькій області з часів Януковича нічого не змінилося. Саме тому Лисий О.П. розповсюджує інформацію про те, що він не буде пускати в державний заклад громадські організації, а саме профспілковий комітет МППО №м 141-2 Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» та особисто перешкоджає законної діяльності нашої профспілки, роблячи тиск на наших членів. Саме тому він стверджує що не понесе ніякого покарання за свої такі дії, бо в нього все схвачено та він вже все вирішив з силовими структурами, такими як поліція та СБУ. А можливо в штаті ВНЗу працевлаштовані за квотою « мертвих душ» не тільки дружини співробітників СБУ, а й дружини впливових поліцейських чинів? Саме тому мабуть не відкриваються кримінальні провадження і саме тому він впевнений в своєї безкарності. Нам стало відомо, що Цвігун перейшов працювати з СБУ прямісінько в службу безпеку комбінату «Азовсталь» та зараз активно керує протизаконною діяльністю керівництва МК « Азовсталь»  з однією метою - знищення нашої незалежної профспілки. А можливо саме Цвігун виконує роль Корлеоне місцевого пошиву і повчає директора Лисого О.П. перешкоджати діяльності профспілок та порушувати закони України, зневажаючи не тільки Конституцію , а і права людини. Але ж так буде не завжди і прийде час відповідати за злочини, в тому числі проти діяльності профспілок . А наша профспілка буде вимушена звертатися до країн Європейського союзу з приводу порушення прав людини в Україні та порушення ратифікованої Конвенції МОП. Інакше «мертві душі» працевлаштованих дружин силовиків будуть й надалі надійними «кришами» у злочинців і корупція буде розквітати не тільки в освітніх закладах, а й в органах влади на різних рівнях. Ось таке дивне продовження поеми Гоголя «Мертві душі» . А може все нам це примарилося, скажете ви…Голова МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність" .все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Залишити коментарій
Ваше им'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментарія:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код: