Реєстрация Войти
Вхід на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Корупція в освіті, або як прикриває злочинців "совкова криша"

Корупція в освіті, або як прикриває злочинців "совкова криша"

17-11-2018, 22:46
Автор: Admin
Просмотров: 6 807
Комментариев: 23
Версия для печати
В Академії Морського інституту НУ "ОМА" в місті Маріуполь директор живе за старими "схемами" корупції. Тобто влаштовує на роботу жінок впливових людей міста, таким чином роблячи собі так звану «кришу» . Так директором Лисим О.П. була влаштована на постійне місце роботи в Морську академію жінка заступника начальника Управління – начальника головного відділу Маріупольського СБУ Цвігуна В.С., яку ніхто не знає ні з викладачів , ні з працівників освітнього закладу. Дивно після революції Гідності мати в штаті «мертвих душ» для прикриття .
Ось один з самих впливових людей міста за часів Януковича, знайомтеся - Цвігун Вадим Станіславович. І його вдало працевлаштована дружина -Цвігун Яна Ігорівна.
Корупція  в освіті,  або як прикриває злочинців  "совкова криша"
Корупція  в освіті,  або як прикриває злочинців  "совкова криша"
А це посилання на оригінал декларації. Декларація Цвігуна
Виходить в Донецькій області з часів Януковича нічого не змінилося. Саме тому Лисий О.П. розповсюджує інформацію про те, що він не буде пускати в державний заклад громадські організації, а саме профспілковий комітет МППО №м 141-2 Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» та особисто перешкоджає законної діяльності нашої профспілки, роблячи тиск на наших членів. Саме тому він стверджує що не понесе ніякого покарання за свої такі дії, бо в нього все схвачено та він вже все вирішив з силовими структурами, такими як поліція та СБУ. А можливо в штаті ВНЗу працевлаштовані за квотою « мертвих душ» не тільки дружини співробітників СБУ, а й дружини впливових поліцейських чинів? Саме тому мабуть не відкриваються кримінальні провадження і саме тому він впевнений в своєї безкарності. Нам стало відомо, що Цвігун перейшов працювати з СБУ прямісінько в службу безпеку комбінату «Азовсталь» та зараз активно керує протизаконною діяльністю керівництва МК « Азовсталь»  з однією метою - знищення нашої незалежної профспілки. А можливо саме Цвігун виконує роль Корлеоне місцевого пошиву і повчає директора Лисого О.П. перешкоджати діяльності профспілок та порушувати закони України, зневажаючи не тільки Конституцію , а і права людини. Але ж так буде не завжди і прийде час відповідати за злочини, в тому числі проти діяльності профспілок . А наша профспілка буде вимушена звертатися до країн Європейського союзу з приводу порушення прав людини в Україні та порушення ратифікованої Конвенції МОП. Інакше «мертві душі» працевлаштованих дружин силовиків будуть й надалі надійними «кришами» у злочинців і корупція буде розквітати не тільки в освітніх закладах, а й в органах влади на різних рівнях. Ось таке дивне продовження поеми Гоголя «Мертві душі» . А може все нам це примарилося, скажете ви…Голова МППО № 141-2 ВП "Народна солідарність" .все для dle
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Комментарии (23)
replik uhren 9 января 2019 11:39
Sind Sie auf der Suche nach den billigsten Breitling Replik-Uhren? Dann ist VipuHren hier, um replica uhren shop Ihnen zu dienen. Wir sind ein f?hrender Replik-Uhr-Designer, der alle f?hrenden Uhrenmarken zum echten Preis verkauft. Unsere Breitling Replica-Uhren sind fein gestaltet, um genau die Finesse und den panerai replica  Stil des Originals zu geben. Aus diesem Grund sind unsere Uhren die meistverkauften Replik-Uhren auf der ganzen Welt.
Відповісти          3
JasonLit 10 февраля 2019 10:24
We overview hundreds of headphones to discover the best in all categories. Our headphone experts perform personal listening checks, evaluate audio effectiveness in accordance with business engineering specifications, and appraise construct good top quality, type, and suit. If you need a lot more information, go here and read right here a lot of helpful items: https://slashdot.org/submission/9199364/best-audio-web-store-in-australia---tec
hnovolume-2019
Відповісти          4
repliky hodinek 29 марта 2019 10:13
repliky hodinek De sale, Nejv?t?? a repliky omega  nejkomplexn?j?? internetov? obchod hodinek!
Відповісти          6
Jefferybog 9 апреля 2019 14:36
Если хотите узнать как заработать в интернете на фрилансе без вложений новичку, то переходите на сайт ТУТ и дерзайте. Удачных заработков!!!
Відповісти          7
Michael 30 января 2020 10:08
As crazy as it may sound, don't try to make everything complicated if things are going “too well”. It only means that you 're doing everything right.
Get Best Services: 
essay writers UK   
write my essay   
assignment writing service UK   
cheap assignment writing service 
by 
PerfectWriting
Відповісти          23
Залишити коментарій
Ваше им'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментарія:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код: